Home

Strălucitor Importanţă În nici un caz fotbal românia slovenia proiecta baterie vindeca

România a fost învinsă de Slovenia cu 2-1, într-un meci amical - Lumea  Presei
România a fost învinsă de Slovenia cu 2-1, într-un meci amical - Lumea Presei

România, egal cu Belarus, dar rămâne pe locul II în grupă, cu şanse de  calificare la EURO - Romania24.ro
România, egal cu Belarus, dar rămâne pe locul II în grupă, cu şanse de calificare la EURO - Romania24.ro

FOTO. României nu-i prieşte Clujul. 1-2 cu Slovenia. Meci amical de fotbal  - Cluj24.ro
FOTO. României nu-i prieşte Clujul. 1-2 cu Slovenia. Meci amical de fotbal - Cluj24.ro

Olimpiu Moruţan, după România - Slovenia 1-2: "Vreau să mă impun la  naţională şi să mergem la un turneu final!" Dorinţa supremă: "Sper să prind  din nou un transfer mare" - Antena Sport
Olimpiu Moruţan, după România - Slovenia 1-2: "Vreau să mă impun la naţională şi să mergem la un turneu final!" Dorinţa supremă: "Sper să prind din nou un transfer mare" - Antena Sport

EPISODUL 9: România - Slovenia 1-1 (2001). Cu 5 atacanți în teren am jucat  fotbal total
EPISODUL 9: România - Slovenia 1-1 (2001). Cu 5 atacanți în teren am jucat fotbal total

România - Slovenia | Care sunt loturile celor două echipe naționale

România – Slovenia 1-2. Ghinion pentru Naţionala României în meciul amical  cu Slovenia. Fotbaliştii lui Iordănescu au nimerit bara de două ori |  Observatornews.ro
România – Slovenia 1-2. Ghinion pentru Naţionala României în meciul amical cu Slovenia. Fotbaliştii lui Iordănescu au nimerit bara de două ori | Observatornews.ro

Rezumatul meciului România - Slovenia 1-2. Cu garda jos în prima repriză,  "serii" vijelioase în atac în partea a doua | Sport.ro
Rezumatul meciului România - Slovenia 1-2. Cu garda jos în prima repriză, "serii" vijelioase în atac în partea a doua | Sport.ro

Nationala de fotbal a Romaniei va juca astazi un meci impotriva Sloveniei  pe Cluj Arena. Cat costa biletele - E fain la Cluj!
Nationala de fotbal a Romaniei va juca astazi un meci impotriva Sloveniei pe Cluj Arena. Cat costa biletele - E fain la Cluj!

Va fi şi-n viitor sub observaţia noastră". Ce fotbalist l-a dezamăgit pe  selecţioner, dar are în continuare uşa deschisă la naţională
Va fi şi-n viitor sub observaţia noastră". Ce fotbalist l-a dezamăgit pe selecţioner, dar are în continuare uşa deschisă la naţională

Fotbal: România va juca cu Slovenia și cu Republica Moldova pe Cluj Arena -  ClujToday
Fotbal: România va juca cu Slovenia și cu Republica Moldova pe Cluj Arena - ClujToday

România - Slovenia 1-2. „Vinclul” lui Drăguș nu-i salvează pe „tricolori”,  penibili o repriză pe Cluj Arena
România - Slovenia 1-2. „Vinclul” lui Drăguș nu-i salvează pe „tricolori”, penibili o repriză pe Cluj Arena

Ionuţ Nedelcearu, mesaj tăios pentru "tricolori", după România - Slovenia  1-2: "Fotbalul se joacă două reprize" - Antena Sport
Ionuţ Nedelcearu, mesaj tăios pentru "tricolori", după România - Slovenia 1-2: "Fotbalul se joacă două reprize" - Antena Sport

Amical: România - Slovenia 1-2

Slovenia - România 1-0, după o gafă uluitoare a portarului nostru în  revanșa de la U19! În prima partidă, slovenii au câștigat cu 3-0 | Sport.ro
Slovenia - România 1-0, după o gafă uluitoare a portarului nostru în revanșa de la U19! În prima partidă, slovenii au câștigat cu 3-0 | Sport.ro

Înfrânți în cinci minute: România a pierdut amicalul cu Slovenia și rămâne  fără căpitan
Înfrânți în cinci minute: România a pierdut amicalul cu Slovenia și rămâne fără căpitan

România - Slovenia 1-2 a fost în direct pe Pro Arena & VOYO | „Tricolorii”  pierd pe „Cluj-Arena” | Sport.ro
România - Slovenia 1-2 a fost în direct pe Pro Arena & VOYO | „Tricolorii” pierd pe „Cluj-Arena” | Sport.ro

Slovenia, de la adversar de coșmar la reper pentru continuitate | Federația  Română de Fotbal
Slovenia, de la adversar de coșmar la reper pentru continuitate | Federația Română de Fotbal

Cât costă biletele la amicalul România - Slovenia, primul al "tricolorilor"  la Cluj după aproape patru ani
Cât costă biletele la amicalul România - Slovenia, primul al "tricolorilor" la Cluj după aproape patru ani

EPISODUL 9: România - Slovenia 1-1 (2001) » O națională sonoră: Milan,  Ajax, Bundesliga, La Liga. Slovenii erau departe de anvergura "tricolorilor"
EPISODUL 9: România - Slovenia 1-1 (2001) » O națională sonoră: Milan, Ajax, Bundesliga, La Liga. Slovenii erau departe de anvergura "tricolorilor"

România a pierdut amicalul cu Slovenia - spotmedia.ro

Fotbal: România, învinsă de Slovenia cu 2-1, în meciul amical | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Fotbal: România, învinsă de Slovenia cu 2-1, în meciul amical | AGERPRES • Actualizează lumea.